Kom op zangles in Leiden

Ontdek jouw unieke stem bij BplusC!

Terug naar alle zang

Zingen is misschien wel het meest persoonlijke instrument: je draagt je stem altijd bij je. Bij BplusC in Leiden helpen we je jouw stem te ontwikkelen en optimaal te gebruiken. Onze lessen zijn geschikt voor jong en oud, beginners of gevorderden. We focussen ons op je muzikale ontwikkeling, maar bovenal op je plezier!

Wanneer je zingt, gebruik je je eigen stem om muziek te maken. Om die optimaal te benutten, zijn facetten als je ademhaling en lichaamshouding cruciaal. Naast je stembanden, train je bij onze zanglessen ook je gevoel voor ritme en melodie. Iedere stem is uniek! Bij BplusC helpen we jou je eigen geluid te ontwikkelen.

Wat kun je verwachten van zangles bij BplusC?

Onze zanglessen zijn toegankelijk voor iedereen, van beginner tot gevorderde, jong en oud. Tijdens de zanglessen besteden we aandacht aan:

Techniek en houding: Leer hoe je je stem gebruikt door te werken aan ademhaling, houding en klankvorming.
Repertoire: Zing liedjes die jij leuk vindt! Samen met je docent kies je popnummers die bij jouw stem passen.
Interpretatie en performance: Ontdek hoe je een lied overbrengt op je publiek en werk aan je presentatie.
Improvisatie en creativiteit: Er is volop ruimte voor leerlingen die eigen liedjes willen maken.
Mogelijkheid tot samenspel: Zing solo of samen met anderen in een koor of band.
Optredens: Met alle zangleerlingen werk je naar het jaarlijkse eindoptreden toe.

Lessen worden begeleid op piano of met instrumentale tracks. Ook krijg je oefeningen mee om thuis verder aan de slag te gaan.

Wat kun je verwachten van zangles bij BplusC?

Professionele docenten: Onze zangdocenten zijn ervaren en helpen je met passie en kennis jouw doelen te bereiken.
Persoonlijke aandacht: De zanglessen worden afgestemd op jouw stem, voorkeuren en ambities.
Flexibele lesopties: Je kunt het hele jaar instromen en kiezen voor privé- of groepslessen.
Samenspel: Bij BplusC krijg je de kans om samen te spelen met andere muzikanten. Zo boek je nog sneller vooruitgang en ontdek je hoe leuk samen muziek maken is.
Optreedkansen: Wil je podiumervaring opdoen? We bieden allerlei mogelijkheden tot optreden.
Centrale locatie: Onze leslocaties in Leiden zijn goed bereikbaar voor de hele regio!
Goed voor je gezondheid: Zingen is niet alleen leuk, maar ook goed voor lichaam en geest! Het vermindert stress, verbetert je stemming en draagt bij aan ontspanning. Bovendien stimuleert musiceren de cognitieve ontwikkeling bij kinderen.

Laat je stem horen!

Ben jij klaar om de sterren van de hemel te zingen? Kom bij BplusC Leiden op zangles en ontdek jouw geluid!

Alles op een rijtje

Lesdagen Maandag, dinsdag, woensdag of donderdag
Aantal lessen 37 (op basis van wekelijks les)
Docent Danielle Mulder of Vivian Wesselingh
Leslocatie Muziekhuis Leiden of het Leidse Volkshuis
Kosten €504,00 - €1765,00 (klik hier voor het hele overzicht)