Er zijn geen resultaten gevonden die voldoen aan uw zoekopdracht. Probeer het a.u.b. opnieuw.
Wil je graag creatief bezig zijn en diverse schilder- en tekentechnieken leren? In deze cursus kan dat! Deze cursus is voor elk niveau en elke leeftijd. Iedereen krijgt persoonlijke begeleiding, toegespitst op datgene waar hij/zij op dat moment mee bezig is. Je leert werken met verschillende materialen, je leert over compositie, licht/donker, schetsten en het uitwerken van een eigen idee.
We werken vaak in blokken van 3 á 4 lessen. Elk blok heeft een thema, dat kan een materiaal zijn, een onderwerp of beiden. De eerste les van dat blok geeft de docent veel informatie. Vervolgens kiezen cursisten een onderwerp binnen het thema en gaat iedereen aan de slag!
Door deze diversiteit in de lessen leer je persoonlijke voorkeuren kennen, zodat je je eigen stijl leert kennen en ontwikkelen. Je kan altijd door, omdat ik elk jaar weer nieuwe onderwerpen kies kunnen de cursisten allemaal op hun eigen niveau weer verder.
Deze cursus is inclusief alle materialen. Het is wel handig om zelf wat kwasten en penselen aan te schaffen. Wij hebben papier liggen, maar als je wilt werken op canvasdoekjes kan je die zelf meenemen.
Bij ieder blok kan je een eigen idee uitvoeren, dan heb je wat voorbereidingstijd thuis nodig. Lukt dat niet, dan heb ik in de les altijd materiaal waarmee je aan de gang kunt gaan.
Maak het mee